Gdzie dać do prania tapicerkę w Szczecinie
Tuesday December 11th 2018

Pranie kanap materacy narożników Mierzyn Kościno Lubieszyn Stobno

tel. + 48 502 866 337

Utrzymanie czystości we własnym mieszkaniu, z pozoru wydaje się bardzo łatwym zadaniem. Przecież nie ma nic skomplikowanego w odkurzeniu i umyciu podłogi lub wytarciu kurzu z półek, a nawet umyciu okien. Jednak gdy mieszkamy z rodziną i zwierzętami, we wcale nie najmniejszym mieszkaniu, większość dnia pochłaniają nam obowiązki zawodowe, wówczas doprowadzenie domu do porządku może okazać się nie lada wyzwaniem. A gdy jeszcze dodatkowo w grę wchodzą bardziej skomplikowane czynności jak pranie tapicerki lub dywanów, może to się okazać nawet niemożliwe.

pranie kanap szczecinW takich sytuacjach z pomocą przychodzimy my! Oferujemy bogaty wachlarz usług w zakresie sprzątania biur i mieszkań, czyszczenie tapicerki, obić i wykładzin – wszystko na bardzo korzystnych warunkach. Zapraszamy serdecznie!

Oferujemy najtaniej w województwie usługi takie jak mycie czyszczenie pranie kanap materacy narożników foteli wypoczynków Szczecin  Mierzyn Kościno Lubieszyn Stobno Bezrzecze Warszewo Dołuje Dobra Szczecińska. Dojeżdżamy do klientów zawsze na czas i dokładnie czyścimy zlecone nam kanapy i tapicerki meblowe.

One Comment for “Pranie kanap materacy narożników Mierzyn Kościno Lubieszyn Stobno”

  • kto w Szczecinie pierze materace od kanap narożników wypoczynków says:

    Szukam kto do mnie przyjedzie i wypierze mi dokładnie materac od łóżka w sypialni bo jest już trochę stary poplamiony kawą i wypaga odświeżenia. Mamy dom nie w samym Szczecinie tylko jak się mija Mierzyn i dalej są Dołuje 🙂 potrzebuję fachowca od prania materacy i przy okazji żeby wyprał też cały wypoczynek w salonie i kanapę w pokoju gościnnym . Nasz wypoczynek to klasyczny narożnik z tapicerką welurową i nie powinno być chyba problemu z umyciem go do idealnej czystości.


Leave a Comment

*

Zapraszamy !!!

70-254 Szczecin
ul. Łokietka 2/1
tel. + 48 502 866 337
www.czystko.plNajlepsza myjnia ręczna w Szczecinie