Gdzie dać do prania tapicerkę w Szczecinie
Tuesday December 11th 2018

Pranie tapicerek samochodowych Szczecin Bezrzecze Wołczkowo Dołuje

tel. + 48 502 866 337

Przestronne mieszkanie, w którym możemy mieszkać z rodziną, dziećmi, psem i kotem to marzenie wielu osób. Jednak poza przyjemnościami wynikającymi z posiadania własnego mieszkania, istnieje również wiele obowiązków. I nie chodzi tutaj tylko o konieczność opłacania rachunków za czynsz i media, ale także o tak podstawową rzecz jak utrzymanie domu w czystości. Im większe mieszkanie i im więcej obowiązków zawodowych, tym mniej jest czasu na to, aby gruntownie posprzątać.

pranie tapicerki samochodowej szczecinDlatego dużym powodzeniem cieszą się firmy, które wyręczają nas w tym obowiązku. Nasza firma świadczy usługi w zakresie sprzątania mieszkań i biur, a także czyszczenia wykładzin, obić oraz tapicerki meblowej i samochodowej.

W szczególności specjalizujemy się w takich usługach jak właśnie czyszczenie mycie pranie tapicerki samochodowej Szczecin i okoliczne miejscowości takie jak: Bezrzecze Wołczkowo Dołuje Mierzyn Kościno Dobra Szczecińska Warszewo Podjuchy Lubieszyn.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

One Comment for “Pranie tapicerek samochodowych Szczecin Bezrzecze Wołczkowo Dołuje”

  • gdzie piorą tapicerki samochodowe w Szczecinie says:

    Jaką polecacie firmę w Szczecinie która dobrze i najtaniej pierze tapicerki w samochodach osobowych? Mam citroena c5 i poplamiłem sokiem malinowym przedni fotel pasażera, a tylna kanapa ma plamy po czekoladzie po dzieciaki wiecznie coś tam jedzą i teraz jest mocno zabrudzona. gdzie najlepiej piorą tapicerki samochodowe i nie niszczą materiału. Czy da się wyprać tapicerkę w aucie po plamach od kawy i czekolady i ile to kosztuje z dojazdem do klienta w okolicach bezrzecza lub wołczkowa?


Leave a Comment

*

Zapraszamy !!!

70-254 Szczecin
ul. Łokietka 2/1
tel. + 48 502 866 337
www.czystko.plNajlepsza myjnia ręczna w Szczecinie