Gdzie dać do prania tapicerkę w Szczecinie
Tuesday December 11th 2018

Pranie dywanów wykładzin Dobra Szczecińska Warszewo Krzekowo

tel. + 48 502 866 337

Czy Polacy lubią sprzątać swoje mieszkania? Trudno jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie, bo są zarówno osoby, które przez całe życie chodzą ze ścierką w ręku, a są też tacy, którzy unikają wszelkich czynności związanych ze sprzątaniem. Łatwiej chyba byłoby odpowiedzieć na pytanie, czy Polacy mają czas na sprzątanie we własnych domach. Okazuje się, że mają go coraz mniej – większość dnia pochłaniają obowiązki zawodowe i inne zajęcia. Po powrocie do domu brakuje już często sił na inne czynności.

pranie dywanów SzczecinDlatego w takich sytuacjach z pomocą przychodzą takie firmy jak nasza. Świadczymy usługi w zakresie utrzymania czystości, pierzemy i czyścimy tapicerkę samochodową i meblową, używamy nowoczesnego sprzętu czyszczącego i mamy wykwalifikowanych pracowników. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Oferujemy bardzo ciekawe rozwiązania i najniższe ceny jeśli chodzi o takie usługi jak mycie czyszczenie pranie dywanów wykładzin Szczecin Wołczkowo Dołuje Lubieszyn Kościno Bezrzecze Dobra Szczecińska Mierzyn Warszewo Krzekowo

One Comment for “Pranie dywanów wykładzin Dobra Szczecińska Warszewo Krzekowo”

  • kto w Szczecinie pierze dobrze dywany i wykładziny says:

    Mieszkamy w domu pod Szczecinem a dokładnie w dobrej szczecińskiej i musze pilnie znaleźć kogoś kto przyjedzie do nas i na miejscu wypierze nasze dywany i wykładziny. trzeba odplamić i usunąć zabrudzenia bo i wykłądzina i dywan ma już kilka lat i na pewno trzeba je ładnie odświeżyć żeby znowu wyglądały jak nowe. ile kosztuje odplamianie dywanów i wykładzin z starych plam i zabrudzeń takich o których się mówi że są to plamy i brud nie do usunięcia?


Leave a Comment

*

Zapraszamy !!!

70-254 Szczecin
ul. Łokietka 2/1
tel. + 48 502 866 337
www.czystko.plNajlepsza myjnia ręczna w Szczecinie