Gdzie dać do prania tapicerkę w Szczecinie
Tuesday December 11th 2018

Sprzątanie domów Dobra Szczecińska Bezrzecze Wołczkowo Mierzyn Dołuje

tel. + 48 698 590 229

Sprzątanie domów to na pozór bardzo łatwa i przyjemna praca. Jednak coraz częściej zdarza się, że mamy mało czasu na takie przyziemne sprawy i szukamy kogoś kto zajmie się za nas utrzymywaniem czystości w pomieszczeniach w których na co dzień spędzamy czas. Niektórzy chcą mieć zaufaną sprzątaczkę, która została polecona przez sąsiadów, a inni współpracują tylko z renomowanymi firmami.

Nasza firma oferuje obydwa rozwiązania ponieważ mamy renomę i doświadczenie oraz wykwalifikowane i zaufane sprzątaczki, które z niezwykłą starannością zajmują się każdym powierzonym ich pieczy domem. Jeśli szukacie Państwo kogoś kto zajmie się waszym domem od A do Z to zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Oferujemy przystępne ceny i zawsze wywiązujemy się z naszych umów.

Aktualnie nasza firma ma pod swoją pieczą kilkadziesiąt domów w Szczecinie i w okolicach miasta. Sprzątamy domy w takich miejscowościach jak Dołuje, Bezrzecze, Wołczkowo, Dobra Szczecińska, Mierzyn, Lubieszyn, Kościno, Stobno i wiele innych. Zapraszamy do kontaktu i umówienia się z naszym przedstawicielem w celu ustalenia warunków i wyceny ewentualnej współpracy.

Leave a Comment

*

Zapraszamy !!!

70-254 Szczecin
ul. Łokietka 2/1
tel. + 48 502 866 337
www.czystko.plNajlepsza myjnia ręczna w Szczecinie